Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
546128
TOYOTA FORKLIFT RADIATOR: OEM 16410U120171 & MORE
Special Price
$292.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 546128 |
|---|---|
| Application | TOYOTA |
| Core Height | 17-11/16" |
| Core Width | 17-5/8" |
| Depth | 1-7/8" |
| Fill Neck | 32mm |
| Inlet | 1-5/16" |
| Outlet | 1-5/16" |
| Oil Cooler | INCLUDES COOLER ON 10-1/4" CENTERS |
| OEM | Aftermarket Numbers | 16410U220071 16410U220171 16420U128171 16420U128071A 16410U120071 16410U120171 246128 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |