In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
6624026
MACK AC EVAPORATOR CORE | CH600 CL700 CV700 CX600 | OEM 7787151396 7787869224
Special Price
$201.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 6624026 |
|---|---|
| Make | Mack |
| Model | CH600 CL700 CV700 CX600 Granite Vision Series |
| Core Height | 10" |
| Core Width | 10" |
| Depth | 2-5/8" |
| Warranty | 1-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 7787151396, 7787869224, 151396, 2724026 |
| Notes | MUST MATCH OEM NUMBER TO ENSURE PROPER FITMENT. |
| Fitting | #8 |