Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
359720
JOHN DEERE COMBINE RADIATOR: 9400 9410 9450 9500 9500SH 9510 9510SH 9550 9550SH 9600 9650CTS 9976
Special Price
$1,642.00
Regular Price
$9,999.00
MODELS / APPLICATIONS: 9400, 9410, 9450, 9500, 9500SH, 9510, 9510SH, 9550, 9550SH, 9600, 9650CTS, 9976.
| Part Number | SKU | 359720 |
|---|---|
| Models | 9400 9410 9450 9500 9500SH 9510 9510SH 9550 9550SH 9600 9650CTS 9976 |
| Core Height | 33.75 |
| Core Width | 25.3125 |
| Inlet | 2 1/2" |
| Outlet | 2 1/2" |
| Rows | 4 |
| Depth | 4 |
| Fill Neck | 3/4" |
| OEM | Aftermarket Numbers | AH128257 AH169362 AH138940 219720 |
| Notes | 2-YEAR WARRANTY. |