In stock
Part Number | SKU
359740
JOHN DEERE RADIATOR: 410B, 410C, 410D, 415B, 510B, 510C, 510D, 515B, 610B, 610C MODELS
Special Price
$606.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359740 |
|---|---|
| Make | 410B, 410C, 410D, 415B, 510B, 510C, 510D, 515B, 610B, 610C |
| Models | 410B 410C 410D 415B 510B 510C 510D 515B 610B 610C |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 23-1/4" |
| Core Width | 22-1/8" |
| Inlet | 2" |
| Outlet | 2" |
| Rows | 4 |
| Depth | 2-5/8" |
| Fill Neck | 1" |
| OEM | Aftermarket Numbers | AT169770 AT167270 AT146006 219740 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |