In stock
Part Number | SKU
359548
INTERNATIONAL TRACTOR RADIATOR: FARMALL 400 450 | OEM 361416R93 361417R93
Special Price
$527.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359548 |
|---|---|
| Make | FARMALL 400 450 |
| Models | FARMALL 400 450 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 21-3/4" |
| Core Width | 18" |
| Inlet | 2" |
| Outlet | 2" |
| Rows | 4 |
| Depth | 2-11/16" |
| Fill Neck | 2-1/4" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 361416R93 361417R93 219548 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |