In stock
Part Number | SKU
546318
HYSTER FORKLIFT RADIATOR
Special Price
$660.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 546318 |
|---|---|
| Application | HYSTER |
| Core Height | 17" |
| Core Width | 22-1/4" |
| Depth | 3" |
| Inlet | 1-1/2" |
| Outlet | 1-1/2" |
| Rows | 5 |
| Oil Cooler | INCLUDES OIL COOLER ON 12" CENTERS |
| OEM | Aftermarket Numbers | 1310573 1314217 1387270 1457900 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |