In stock
Part Number | SKU
2133111
INTERNATIONAL HEATER CORE NAVISTAR PROSTAR 2000 | OEM# 3542604C3
Special Price
$57.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 2133111 |
|---|---|
| Make | INTERNATIONAL NAVISTAR |
| Model | PROSTAR 4100 4200 4300 |
| Length | 0 |
| Core Height | 12-3/8" |
| Width | 0 |
| Core Width | 7-1/2" |
| Depth | 1-9/16" |
| Warranty | 1-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 3542604C3 3542604C2 SPI99340 99340 HR9933 351-333-111 351333111 76R6020 |
| Notes | MUST MATCH OEM NUMBER TO ENSURE PROPER FITMENT. |
| Inlet | 3/4" |
| Outlet | 3/4" |