In stock
Part Number | SKU
44FR2358
FREIGHTLINER | SANITATION TRUCK CHARGE AIR COOLER: CONDOR SANITATION TRUCK
Special Price
$1,162.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44FR2358 |
|---|---|
| Make | FREIGHTLINER |
| Core Height | 26-1/2" |
| Core Width | 26-3/8" |
| Depth | 2-1/2" |
| Inlet | 3-1/2" |
| Outlet | 3-1/2" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 1E5762, 0127978000, 0127978001, 0127978002, 0127978003 222358 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |

