In stock
Part Number | SKU
44CH2286
CHEVROLET | GMC CHARGE AIR COOLER: 2007-09 TOPKICK, 6000, 7000, 8000 7.2L, 7.8L DIESEL ENGINES
Special Price
$697.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44CH2286 |
|---|---|
| Make | CHEVROLET, GMC |
| Core Height | 40-5/8" |
| Core Width | 18-15/16" |
| Depth | 2" |
| Inlet | 3" |
| Outlet | 3" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 44CH2286 15843438 15843436 15752110 222286 GMC15809 GMC15809N C2110 CG66B SRM15752110 FLX010809 88537 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |

