In stock
Part Number | SKU
351095
CASE IH | INTERNATIONAL HARVESTER BACKHOE RADIATOR: MX180 MX200 MX220 | OEM 256325A1
Special Price
$976.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 351095 |
|---|---|
| Make | CASE / IH MODELS MX180, MX200, MX220 |
| Models | MX180 MX200 MX220 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 28-1/2" |
| Core Width | 20-9/16" |
| Inlet | 2-1/4" |
| Outlet | 2-1/4" |
| Rows | 6 |
| Depth | 3-7/8" |
| Fill Neck | N/A |
| OEM | Aftermarket Numbers | 256325A1 211095 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |