In stock
Part Number | SKU
351186
KUBOTA TRACTOR RADIATOR: VARIOUS B7000 SERIES MODELS | OEM 6C12058500 6C12058502
Special Price
$147.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 351186 |
|---|---|
| Make | KUBOTA |
| Models | B7410D B7500D B7500DTN B7500HSD B7510HSDTR B7510D B7510DN B7610HSD B7300HSD B7400HSD |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 11-3/4" |
| Core Width | 13-3/4" |
| Inlet | 1-1/8" |
| Outlet | 1-1/8" |
| Rows | 2 |
| Depth | 1-7/16" |
| Fill Neck | 32mm x 16mm |
| OEM | Aftermarket Numbers | 6C12058500 6C12058502 6C09058500 6C09058502 211186 |