In stock
Part Number | SKU
2137261
International Heater Core Fits: Paystar 5000, 5500i, 5600i, 9100i, 9200i, 9900i, 9000 | OEM 2503726C1
Special Price
$117.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 2137261 |
|---|---|
| Make | INTERNATIONAL |
| Model | 5000, 5500, 5600, 9000, 9100 9200 & 9900 |
| Core Height | 8-7/8" |
| Core Width | 10" |
| Depth | 2-1/2" |
| Warranty | 1-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 2503726C1 ZGG710082 |
| Notes | MUST MATCH OEM NUMBER TO ENSURE PROPER FITMENT. |
| Inlet | 5/8" |
| Outlet | 3/4" |