In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
546227
KOMATSU RADIATOR FITS OEM# 3EB04A7210
Special Price
$491.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 546227 |
|---|---|
| Application | KOMATSU |
| Core Height | 20-5/8" |
| Core Width | 17-5/8" |
| Depth | 1-7/8" |
| Fill Neck | 32mm |
| Inlet | 1-5/16" |
| Outlet | 1-5/16" |
| Oil Cooler | INCLUDES COOLER ON 10-3/4" CENTERS ON GRILLE SIDE. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 3EB04A7210 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |