In stock
Part Number | SKU
405967
KUBOTA A-41 POWER UNIT RADIATOR
Special Price
$312.00
Regular Price
$9,999.00
| Core Height | 13-7/8" |
|---|---|
| Core Width | 16-7/16" |
| Inlet | 1-1/8" UPPER LEFT |
| Outlet | 1-1/8" |
| Rows | 3 |
| Oil Cooler | NO |
| Depth | 1-1/2" |
| Fill Neck | YES |
| OEM | Aftermarket Numbers | 1662572061 1662572060 1662572001 245967 X9905 9897215660 4220008482 1699472063 CSF8001 HDC010698 245967 |
| Notes | 2-YR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Part Number | SKU | 405967 |
| Make | KUBOTA POWER UNIT |