Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
44KW2379
KENWORTH CHARGE AIR COOLER FITS: 2007-2009 W900 W900B
Special Price
$2,884.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44KW2379 |
|---|---|
| Make | KENWORTH |
| Core Height | 34-5/8" |
| Core Width | 24-1/4" |
| Depth | 2-3/4" |
| Inlet | 4" |
| Outlet | 4" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | F311047 F31-1047 F31-1068 F311068 222379 |
| Notes | CHECK PICTURE |


