In stock
Part Number | SKU
44KW2373
KENWORTH T800 CHARGE AIR COOLER 1997-2007 HEAVY HAUL
Special Price
$719.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44KW2373 |
|---|---|
| Make | KENWORTH |
| Core Height | 44" |
| Core Width | 24-1/2" |
| Depth | 2-1/4" |
| Inlet | 4" |
| Outlet | 4" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 222373 4863400001 4863405001 K09372 K093-72 KO9372 KO93-72 44012515 4401-2515 HDH010767 KEN16514 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |


