In stock
Part Number | SKU
44IHC2336
INTERNATIONAL CHARGE AIR COOLER FITS: 2010 & NEWER WORKSTAR 7000 COLD SIDE
Special Price
$787.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44IHC2336 |
|---|---|
| Make | INTERNATIONAL |
| Core Height | 42-5/8" |
| Core Width | 23-3/4" |
| Depth | 2" |
| Inlet | 4" |
| Outlet | 3-1/2" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 2604460C92 3852265F98 1030398 222336 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |



