Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
359811
KUBOTA TRACTOR RADIATOR FITS L3450DT L3450F L3450ST L3650DT L3650DTGST L3650F
Special Price
$390.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359811 |
|---|---|
| Make | KUBOTA L3450DT, L3450F, L3450ST, L3450G, L3650DT, L3650DTGST, L3650F |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 15-7/8" |
| Core Width | 16-3/4" |
| Inlet | 1-5/16" |
| Outlet | 1-5/16" |
| Rows | 2 |
| Depth | 1-1/4" |
| Fill Neck | 3/4" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 1674372060 219811 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |