In stock
Part Number | SKU
359545
MASSEY FERGUSON RADIATOR FITS: 160 UK, 178, 185, 188, 261
Special Price
$268.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359545 |
|---|---|
| Make | 160 UK, 178, 185, 188, 261 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 19-1/8" |
| Core Width | 15-1/8" |
| Inlet | 1-1/2" |
| Outlet | 1-1/2" |
| Rows | 3 |
| Depth | 2" |
| Fill Neck | 3-1/2" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 8855779M93 885579M91 1876606M4 885579M93 219545 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |