Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
44FR2378
FREIGHTLINER |CHARGE AIR COOLER: 2017 & NEWER CASCADIA
Special Price
$743.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44FR2378 |
|---|---|
| Make | FREIGHTLINER |
| Core Height | 36-1/2" |
| Core Width | 26-1/2" |
| Depth | 2" |
| Inlet | 4" |
| Outlet | 4" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 222378 1030486A TXE1030486 1030523A |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |