Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
405991
KUBOTA POWER UNIT RADIATOR
Special Price
$455.00
Regular Price
$9,999.00
| Core Height | 16-3/4" |
|---|---|
| Core Width | 17-5/8" |
| Inlet | 1-1/8" UPPER LEFT |
| Outlet | 1-1/8" LOWER LEFT |
| Rows | 2 |
| Oil Cooler | NO |
| Depth | 1-1/4" |
| Fill Neck | YES |
| OEM | Aftermarket Numbers | 1G99272060 1909172107 245991 |
| Notes | 2-YR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Part Number | SKU | 405991 |
| Make | KUBOTA POWER UNIT |