In stock
Part Number | SKU
359838
MASSEY FERGUSON RADIATOR FITS: 255 DIESEL
Special Price
$281.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359838 |
|---|---|
| Make | 255 DIESEL |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 19" |
| Core Width | 15-1/4" |
| Inlet | 1-1/2" |
| Outlet | 1-1/2" |
| Rows | 3 |
| Depth | 2-1/16" |
| Fill Neck | 5-3/16" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 531982M94 219838 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |