In stock
Part Number | SKU
394188
FORD STERLING HEATER CORE |1998-2001 LOUISVILLE AEROMAX, 1996-2006 STERLING
Special Price
$137.00
Regular Price
$9,999.00
Inlet and outlet swivel
| Part Number | SKU | 394188 |
|---|---|
| Make | FORD STERLING |
| Model | LOUISVILLE AEROMAX |
| Core Height | 8" |
| Core Width | 7-1/4" |
| Depth | 2" |
| Warranty | 1-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | F7HH18476AA F7HZ18476AA |
| Notes | MUST MATCH OEM NUMBER TO ENSURE PROPER FITMENT. |
| Inlet | 3/4" |
| Outlet | 3/4" |