In stock
Part Number | SKU
2104001
FREIGHTLINER HEATER CORE FITS: 03-11 CENTURY 120 & 112, COLUMBIA 120 & 112, CORONADO 132
Special Price
$84.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 2104001 |
|---|---|
| Make | FREIGHTLINER |
| Model | COLUMBIA CORONADO CENTURY |
| Core Height | 8-3/4" |
| Core Width | 9-1/2" |
| Depth | 1-1/2" |
| Warranty | 1-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | BOA91617 BOAM9104001 HM9104001 5201415 2752663 BOAH0321 M9104001 |
| Notes | MUST MATCH OEM NUMBER TO ENSURE PROPER FITMENT. |
| Inlet | 3/4" |
| Outlet | 3/4" |