Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
359781
FORD | NEW HOLLAND TRACTOR RADIATOR: 750 755 755A 755B 7500 | OEM E9NN8005BA
Special Price
$486.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359781 |
|---|---|
| Models | 750 755 755A 755B 7500 |
| Core Height | 20-3/4 |
| Core Width | 18-1/4 |
| Inlet | 1 1/2" |
| Outlet | 1 1/2" |
| Rows | 5 |
| Depth | 2 5/8" |
| Fill Neck | 3/4" Height |
| OEM | Aftermarket Numbers | E9NN8005BA 219781 |
| Notes | This item is NEW! Just Drop i |