Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
359754
AGCO | ALLIS CHALMERS TRACTOR RADIATOR: 7000 | OEM 70260432
Special Price
$601.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359754 |
|---|---|
| Make | AGCO | ALLIS CHALMERS |
| Models | 7000 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 26-1/4" |
| Core Width | 26-1/8" |
| Inlet | 2-1/8" |
| Outlet | 2-1/4" |
| Rows | 3 |
| Depth | 2-1/4" |
| Fill Neck | 1-1/16" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 70260432 219754 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |