In stock
Part Number | SKU
359541
JOHN DEERE TRACTOR RADIATOR: 4030 | OEM AR60374 AR61881
Special Price
$506.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359541 |
|---|---|
| Make | JOHN DEERE 4030 |
| Models | 4030 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 24-3/8" |
| Core Width | 19-3/8" |
| Inlet | 2" |
| Outlet | 2" |
| Rows | 4 |
| Depth | 2-1/4" |
| Fill Neck | 1-3/8" |
| OEM | Aftermarket Numbers | AR60374 AR61881 219541 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |