Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
359960
MASSEY FERGUSON TRACTOR RADIATOR: 1105 1135 | OEM 529684M91
Special Price
$663.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359960 |
|---|---|
| Make | MASSEY FERGUSON TRACTOR MODELS 1105, 1135 |
| Models | 1105 1135 with oil cooler |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 22" |
| Core Width | 18-1/4" |
| Inlet | 2" |
| Outlet | 2" |
| Rows | 5 |
| Depth | 3-3/4" |
| Fill Neck | 6-1/2" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 529684M91 219960 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |