In stock
Part Number | SKU
359959
CASE IH COMBINE RADIATOR: 2166 2188 2366 2388 | OEM 194951A1 194950A1
Special Price
$1,650.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359959 |
|---|---|
| Make | CASE/IH�COMBINE MODELS 2166, 2188, 2366, 2388 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 36-3/4" |
| Core Width | 32-3/8” |
| Inlet | 2" |
| Outlet | 2" |
| Rows | 7 |
| Depth | 4 3/4" |
| Fill Neck | 3/4" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 194951A1 194950A1 219959 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |