Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
359904
AGCO | ALLIS CHALMERS TRACTOR RADIATOR: 200 | OEM 70256351
Special Price
$691.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359904 |
|---|---|
| Make | AGCO | ALLIS CHALMERS |
| Models | 200 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 18-1/4" |
| Core Width | 22-1/4" |
| Inlet | 1-3/4" |
| Outlet | 1-3/4" |
| Rows | 5 |
| Depth | 3-1/4" |
| Fill Neck | 2" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 70256351 219904 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. THIS PART IS NOT INTERCHANGABLE WITH 359503 DUE TO DIFFERENT MOUNTS, SHROUD, AND FILL NECK. |