Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
359894
AGCO | ALLIS CHALMERS TRACTOR RADIATOR: D14 | OEM 70228567 70227888
Special Price
$509.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359894 |
|---|---|
| Make | AGCO | ALLIS CHALMERS |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 15-1/4" |
| Core Width | 15-3/8" |
| Inlet | 1-1/4" |
| Outlet | 1-1/4" |
| Rows | 3 |
| Depth | 2" |
| Fill Neck | 1" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 70228567 70227888 219894 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |