In stock
Part Number | SKU
359886
FORD STATIONARY ENGINE RADIATOR HAS KEYHOLE SIDE CHANNEL MOUNTING
Special Price
$346.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359886 |
|---|---|
| Make | FORD STATIONARY ENGINE |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 17-7/8" |
| Core Width | 18-3/4" |
| Inlet | 1-1/2" |
| Outlet | 1-5/16" |
| Rows | 4 |
| Depth | 2-1/4" |
| Fill Neck | 3/4" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 249886 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. RADIATOR HAS KEYHOLE SIDE CHANNEL MOUNTING |