Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
359870
INTERNATIONAL TRACTOR RADIATOR: 826 | OEM 405998R1
Special Price
$699.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359870 |
|---|---|
| Make | 826 |
| Models | 826 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 23-1/8" |
| Core Width | 18-3/4" |
| Inlet | 2" |
| Outlet | 2" |
| Rows | 4 |
| Depth | 3-3/8" |
| Fill Neck | 2-5/8" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 405998R1 219870 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |