In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
359856
FORD NEW HOLLAND 345C-545D SERIES TRACTOR RADIATOR
Special Price
$389.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359856 |
|---|---|
| Make | 345C, 345D, 445, 445A, 445C, 445D, 450, 545, 545A, 545C, 545D |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 17-1/2" |
| Core Width | 17-1/4" |
| Inlet | 1-1/2" |
| Outlet | 1-3/4" |
| Rows | 4 |
| Depth | 2-11/16" |
| Fill Neck | 3/4" |
| OEM | Aftermarket Numbers | E4NN8005BC15M 219856 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. BOTTOM SLOT MOUNTS 14 1/2" CENTER TO CENTER |