In stock
Part Number | SKU
359853
JOHN DEERE 2840 3030 3120 3130
Special Price
$453.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359853 |
|---|---|
| Make | �2840, 3030, 3120, 3130 |
| Models | 2840 3030 3120 3130 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 23-3/8” |
| Core Width | 16" |
| Inlet | 2" |
| Outlet | 2-1/4" |
| Rows | 4 |
| Depth | 2-3/4" |
| Fill Neck | 1" |
| OEM | Aftermarket Numbers | AL66474 AT26474 219853 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |