In stock
Part Number | SKU
359835
CASE IH | INTERNATIONAL HARVESTER TRACTOR RADIATOR: 930 COMFORT KING | OEM A33459
Special Price
$520.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359835 |
|---|---|
| Make | 930 TRACTOR AND COMFORT KING |
| Models | 930 TRACTOR AND COMFORT KING |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 22-1/2" |
| Core Width | 18-3/8" |
| Inlet | 2-1/2" |
| Outlet | 2-1/4" |
| Rows | 4 |
| Depth | 2-7/8" |
| Fill Neck | 5-7/8" |
| OEM | Aftermarket Numbers | A33459 219835 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |