Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
359803
CASE IH DIESEL SKID STEER RADIATOR: 85XT 90XT 95XT | OEM 237992A3 237991A2
Special Price
$940.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359803 |
|---|---|
| Models | 85XT 90XT 95XT ALL DIESEL |
| Core Height | 20.5 |
| Core Width | 20 |
| Inlet | 1 3/4" |
| Outlet | 2 1/4" |
| Rows | 5 |
| Depth | 3.25 |
| Fill Neck | 3/4" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 237992A3 237991A2 219803 |
| Notes | This item is NEW! Just Drop i |