Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
359820
KUBOTA TRACTOR RADIATOR: L175 | OEM 1522172060
Special Price
$145.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359820 |
|---|---|
| Make | L175 |
| Models | L175 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 10-3/4" |
| Core Width | 14" |
| Inlet | 1-3/8" |
| Outlet | 1-3/8" |
| Rows | 3 |
| Depth | 2" |
| Fill Neck | 3/4" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 1522172060 219820 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |