In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
359775
MASSEY FERGUSON TRACTOR RADIATOR: 50 50A 65 302 304 | OEM 186733M91
Special Price
$318.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359775 |
|---|---|
| Make | 50, 50A, 65, 302, 304 |
| Models | 50 50A 65 302 304 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 17-5/16" |
| Core Width | 15-5/16" |
| Inlet | 1-1/2" |
| Outlet | 1-1/2" |
| Rows | 3 |
| Depth | 2" |
| Fill Neck | 3/4" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 186733M91 219775 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. MUST COMPARE INLET AND OUTLET TO PART # 351063 (MODEL 65) |