In stock
Part Number | SKU
359587
INTERNATIONAL HARVESTER TRACTOR RADIATOR: 656 706 756 766 (GAS/LP) 2656 2706 2756
Special Price
$435.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359587 |
|---|---|
| Make | INTERNATIONAL 656, 706, 756, 766 gas & LP, 2656, 2706, 2756 |
| Models | 656 706 756 766 GAS & LP 2656 2706 2756 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 20-1/2" |
| Core Width | 19-3/4" |
| Inlet | 2" |
| Outlet | 2" |
| Rows | 5 |
| Depth | 3-1/4" |
| Fill Neck | 2-3/4" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 378713R92 378713R91 391200R91 219587 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |