In stock
Part Number | SKU
359564
MASSEY FERGUSON TRACTOR RADIATOR: MF35 20 35 135 135UK 148 203 205 2135
Special Price
$240.00
Regular Price
$9,999.00
.
| Part Number | SKU | 359564 |
|---|---|
| Make | Massey Ferguson Tractor Radiator MF35, 20, 35, 135, 135UK, 148, 2135 |
| Models | MF35 20 35 135 148 203 205 2135 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 18-5/8" |
| Core Width | 14-7/8" |
| Inlet | 1-1/2" |
| Outlet | 1-1/2" |
| Rows | 3 |
| Depth | 2" |
| Fill Neck | 1-5/8" ID X3/4” DEPTH |
| OEM | Aftermarket Numbers | 194275M94, 194275M93, 1660499V94, 1660499M92, 885856M94, 194275M91, 897188M94, 897188M91, 219564 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |