In stock
Part Number | SKU
359560
MASSEY FERGUSON TRACTOR RADIATOR: TE20 TEA20 TO20 TO30 TO35 35 GAS 202 GAS
Special Price
$235.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359560 |
|---|---|
| Make | TE20, TEA20, TO20, TO30, TO35 gas�SN 204182 & after, 35 gas, 202 gas |
| Models | TE20 TEA20 TO20 TO30 TO35 35 GAS 202 GAS supercedes 219849 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 17-1/4" |
| Core Width | 15-3/8" |
| Inlet | 1-1/2" |
| Outlet | 1-1/2" |
| Rows | 3 |
| Depth | 2" |
| Fill Neck | 3/4" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 181623M91 186830M91 1868330M91 219560 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |