Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
359558
INTERNATIONAL TRACTOR RADIATOR: CUB CUB LO-BOY FARMALL CUB | 351878R91 351878R92 351878R93
Special Price
$196.00
Regular Price
$9,999.00
SPECIAL NOTE: DOES NOT COVER 185 CUB LO-BOY.
| Part Number | SKU | 359558 |
|---|---|
| Make | IH CUB, CUB LO-BOY, FARMALL CUB *EXCLUDES 185 CUB LO-BOY* |
| Models | CUB CUB LO-BOY FARMALL CUB |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 13-3/4" |
| Core Width | 11-1/4" |
| Inlet | 1-3/4" |
| Outlet | BOLT ON |
| Rows | 3 |
| Depth | 1-5/8" |
| Fill Neck | 1" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 351878R91 351878R92 351878R93 219558 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |