In stock
Part Number | SKU
359551
ALLIS CHALMERS | AGCO TRACTOR RADIATOR: 60H 1B B C CA B125 POWER UNIT
Special Price
$227.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359551 |
|---|---|
| Make | ALLIS CHALMERS |
| Models | 60H 1B B125 B C CA |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 14-1/4" |
| Core Width | 14-3/8" |
| Inlet | 1-1/4" |
| Outlet | 1-1/4" |
| Rows | 3 |
| Depth | 1-3/4" |
| Fill Neck | 1-1/8" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 70233290 70233232 70214337 219551 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |