In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
359505
JOHN DEERE TRACTOR RADIATOR: 4320 | OEM AR48735 AR48737
Special Price
$609.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 359505 |
|---|---|
| Make | John Deere 4320 |
| Models | 4320 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 25" |
| Core Width | 22-1/2" |
| Inlet | 2" |
| Outlet | 2-1/4" |
| Rows | 4 |
| Depth | 2-7/8" |
| Fill Neck | 1" |
| OEM | Aftermarket Numbers | AR48735 AR48737 219505 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |