In stock
Part Number | SKU
351063
MASSEY FERGUSON TRACTOR RADIATOR: HARRIS 50 FERGUSON MODEL 65 W/ GAS OR LP ENGINE
Special Price
$282.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 351063 |
|---|---|
| Make | MASSEY "HARRIS" MODEL 50, AND MASSEY "FERGUSON" MODEL 65 W/ GAS OR LP ENGINE HAS MOUNTING BRACKETS ON BOTTOM TANK |
| Models | MASSEY "HARRIS" MODEL 50 & MASSEY "FERGUSON" MODEL 65 W/GAS OR LP ENGINE |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 17-1/4" |
| Core Width | 15-1/8" |
| Inlet | 1-1/2" |
| Outlet | 1-1/2" |
| Rows | 3 |
| Depth | 1-7/8" |
| Fill Neck | 3/4" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 182456M91 184525M91 211063 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |