In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
549768
JOHN DEERE FORKLIFT | BACKHOE RADIATOR: OEM AT129141, AR5704
Special Price
$479.00
Regular Price
$9,999.00
MODELS / APPLICATIONS: 210C BACKHOE, 482C FORKLIFT.
| Part Number | SKU | 549768 |
|---|---|
| Application | JOHN DEERE BACKHOE 210C |
| Core Height | 17-5/8" |
| Core Width | 23-1/4" |
| Depth | 2" |
| Fill Neck | 1-5/8" Height |
| Inlet | 1-1/2" |
| Outlet | 1-7/8" |
| Rows | 3 |
| Oil Cooler | NO |
| OEM | Aftermarket Numbers | AT129141 AR5704 219768 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |