Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
546298
FORKLIFT RADIATOR - MANITOU / TOYOTA
Special Price
$487.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 546298 |
|---|---|
| Application | MANITOU, TOYOTA |
| Core Height | 17-5/8" |
| Core Width | 17-3/4" |
| Depth | 1-9/16" |
| Fill Neck | 32mm |
| Inlet | 1-5/16" |
| Outlet | 1-5/16" |
| Oil Cooler | INCLUDES 10 PLATE COOLER ON 10-3/4" CENTERS |
| OEM | Aftermarket Numbers | 16410U220071 16410U220171 1642 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |