Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
546260
NISSAN FORKLIFT RADIATOR | OEM 21450FC30A 21450FC301
Special Price
$183.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 546260 |
|---|---|
| Application | Nissan |
| Core Height | 17-3/4" |
| Core Width | 17-5/8" |
| Depth | 1-7/8" |
| Fill Neck | 32mm |
| Inlet | 1-5/16" |
| Outlet | 1-5/16" |
| Rows | 2 |
| Oil Cooler | LOCATED ON 11" CENTERS WITH 1/2" FITTINGS |
| OEM | Aftermarket Numbers | 21450FC30A 21450FC301 246260 |
| Notes | U-FIN CORE DESIGN. 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |