Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
546259
NISSAN FORKLIFT RADIATOR | 21450FC00A 21450FC01A
Special Price
$211.00
Regular Price
$9,999.00
PLASTIC / ALUMINUM RADIATOR WITH OIL COOLER. U-STYLE FIN CORE.
| Part Number | SKU | 546259 |
|---|---|
| Application | NISSAN |
| Core Height | 16-3/4" |
| Core Width | 17-1/2" |
| Depth | 1-7/8" |
| Fill Neck | 32mm |
| Inlet | 1-5/16" |
| Outlet | 1-5/16" |
| Rows | 2 |
| Oil Cooler | LOCATED ON 10-3/4" CENTERS WITH 1/2" FITTINGS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 21450FC00A 21450FC01A |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |